Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
04.12.23, 13:32

Насильство — це не лише про завдані побої. Існують десятки форм насильницької поведінки. Але у всіх цих різновидів є спільні ознаки: відсутність поваги до інших, прагнення влади та контролю, керування їх рішеннями та діями.
У жодному з випадків насилля - не є внутрішньо сімейною справою чи особливостями родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати.

Існує консолідація зусиль міжнародної спільноти та посилення відповідальності задля досягнення рівності людей. Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» є фізичне, психологічне, економічне та сексуальне насильство: дискримінація, жорстке поводження, булінг.

У закладах освіти України під час Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводиться інформаційно-просвітницька робота, спрямована на запобігання та протидію цьому ганебному явищу: тренінги, вебінари, заняття, перегляд фільмів та відео, бесіди, конкурси плакатів, виготовлення та розповсюдження буклетів, флеш-моби, тематичні батьківські зустрічі тощо.

В нашому закладі у рамках акції  організовано перегляд відео «Нік Вуйчич про булінг у школі». На прикладі  відомих людей  була проведена бесіда про шляхи подолання   та виходу з складних життєвих ситуацій.

Сподіваємось, що наші зусилля не були даремними та щоб ніхто не стискався з насильством!

 

 

Додав: yur4ik |
Переглядів: 151
Всього коментарів: 0
avatar