Новини [67]

22.07.2020 у КУ «Міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сумської міської ради  закінчено навчання за професією «Водій автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «В, С»)».

Успішно пройшли навчання та склали внутрішні іспити 142 здобувача освіти. Після їх реєстрації у базі Головного сервісного центру МВС України 27.07.2020 вчителями з даної професії Жердецьким В.Г. та Москаленком О.П. видано свідоцтва про закінчення закладу освіти та отримання професії.

Адміністрація КУ «ММНВК» СМР бажає успіхів своїм випускникам під час складання іспитів для отримання посвідчення водія у сервісному центрі МВС України.

Новини | Просмотров: 27 | Дата: 27.07.20 | Комментарии (0)

ВІТАЄМО переможців
Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та веб-дизайну
«CreDiCo» — 2020

 

За результатами конкурсу учні профілю навчання "Основи web-дизайну та  web-програмування" отримали дипломи:

Комп’ютерна графіка: Растрова графіка

1 місце – Гирявенко Дар’я Сергіївна (10 клас) 

1 місце – Гладенко Марія Володимирівна (10 клас)

3 місце – Рожковський Данило Олегович (11 клас) 

Веб-дизайн: Графічне оформлення

3 місце – Александров Асен Асенов (10 клас)

3 місце – Спинов Никита Арсеньевич (10 клас) 

3 місце – Тімонович Мар’яна (10 клас) 

3 місце – Шаповал Анна (10 клас) 

Вітаємо наших учнів з черговими досягненнями. Бажаємо успіхів та подальших перемог!

Новини | Просмотров: 20 | Дата: 25.07.20 | Комментарии (0)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Повідомляємо, що з 01.06.2020 планується поновлення навчання з практичного водіння автотранспортних засобів відповідно до складених графіків та з дотриманням санітарних та протиепідеміологічних заходів.
У зв’язку з цим просимо ознайомитися з графіком черговості керування Т\З та надати згоду у вигляді заяви (зразок надається).
Напишіть заяву від руки та надішліть у Viber або на електронну пошту закладу nvk_osvita.sumy@meta.ua.
У разі відмови (не згоди) оформіть також відповідну заяву (за зразком).
Будь ласка, заяви надішліть до 31.05.2020.
Оригінали заяв передайте Вашою дитиною при відвідуванні практичного навчання.
УВАГА: учень при виконанні практичного водіння має бути в одноразовій масці та одноразових гумових рукавичках.
Відповідно до графіків черговості керування транспортними засобами учень повинен прибути до навчального закладу що знаходиться за адресою: вул. Ю.Липи 72. Перед початком занять буде проводитись температурний скринінг безконтактним термометром. Якщо температура тіла дитини буде вище ніж 37,2 °С, то Вас буде повідомлено телефоном та за Вашою згодою дитина буде відправлена додому.
У разі змін у навчальному процесі Вас буде повідомлено додатково.
ДЯКУЄМО за порозуміння!  

З повагою адміністрація КУˮММНВКˮСМР

Новини | Просмотров: 72 | Дата: 29.05.20 | Комментарии (0)

Зі святом, з Днем вишиванки!

Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

 

Новини | Просмотров: 36 | Дата: 21.05.20 | Комментарии (0)

   15.05.2020 в КУ "ММНВК" СМР проведено Державну кваліфікаційну атестацію з професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи)" у дистанційній формі. 
     Практичні завдання учні виконали самостійно  та направили електронною поштою.  Теоретичний блок вони складали у режимі відеоконференції.  
    Незважаючи на особливості проведення ДКА у незвичному варіанті,  переважна більшість випускників отримали оцінки високого та достатнього рівнів. 
      Дякуємо Вам за підготовку, порозуміння! Перший іспит Ви склали,  бажаємо успіху та високих балів у наступних!
      Дякуємо батькам за майбутнє нашої держави.

Новини | Просмотров: 31 | Дата: 16.05.20 | Комментарии (0)

Протягом березня-травня 2020 року на базі кафедри інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка пройшов щорічний СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ «РОЗФАРБУЙ ЖИТТЯ».

Мета проведення конкурсу: залучення молоді до використання інформаційних технологій; підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів у галузі інформаційних технологій; стимулювання створення якісних інформаційних ресурсів; популяризація серед молоді програмного забезпечення з комп’ютерної графіки; поширення і підтримка кращих молодіжних проектів у мережі Інтернет.

В цьому році конкурс було проведено в один етап. Усі роботи відправлялися дистанційно.

Учням пропонувалося намалювати засобами комп’ютерної техніки роботу на тему «Усі ми різні!».

Не залишились осторонь і учні КУ "Міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат" Сумської міської ради.

Так, учні 10-х класів групи № 107 профілю «Основи веб-дизайну та веб-програмування» відправили 10 робіт на конкурс, з них:

- 5 робіт були найкращими і їх автори здобули перемогу у номінації «Краща растрова графіка».

Учні  2-го курсу групи № 208  відправили 2 роботи, автор однієї з яких також є переможцем.

За результатами конкурсу учні отримали дипломи:

1 місце – Гладенко Марія Володимирівна (10 клас)

2 місце – Кравченко Віталій Андрійович (10 клас)

3 місце – Рожковський Данило Олегович (11 клас)

3 місце – Саєнко Єгор Сергійович (10 клас)

3 місце – Фролов Дмитро В'ячеславович (10 клас)

Керівники зазначених груп  Курінна В.В. та Юрченко А.О. – подяки про підготовку лауреатів конкурсу.

Вітаємо наших учнів з черговими досягненнями. Бажаємо успіхів та подальших перемог!

 
Новини | Просмотров: 111 | Дата: 12.05.20 | Комментарии (0)

      08.05.2020 року в КУ «ММНВК» СМР в групі № 207 з професії  «Кухар» пройшла Державна кваліфікаційна атестація у два етапи.  

      Перший етап - практичний – учні готували страви та направляли відеозвіт своїх робіт. Оцінювалися страви за зовнішнім виглядом та особливостями подачі. Тож, практичні завдання були виконані відповідно до всіх стандартів, оформлені у сучасному стилі, що свідчить про креативність, творчий підхід до справи. Відповідно до вказаних критеріїв члени комісії відмітили практичні роботи учнів:  Ткаченко Софії (КУ ЗОШ I-III ступенів № 5), Соловецької Мар'яни (Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Сумської міської ради), Тараненко Карини (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 26 Сумської міської ради),  Саленко Катерини (Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Сумської міської ради).

 

       Другий етап – теоретичний - проходив онлайн . Учні показали високий рівень знань з питань технології приготування їжі, устаткування, санітарії, охорони праці.  Високий рівень знань продемонстрували: Оленич Олексій (КУ СЗШ № 24 Сумської міської ради) та Біланова Аліна (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 26 Сумської міської ради) та інші учні.

       Державна кваліфікаційна атестація проводилась з дотриманням вимог протидії розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 - дистанційно. Склад Державної кваліфікаційної комісії: голова - Котлярова Юлія Олексіївна (директор КУ «ММНВК» СМР), члени комісії: майстри виробничого навчання Гиря Лариса Вікторівна та Крамаренко Лідія Сергіївна.

Новини | Просмотров: 40 | Дата: 09.05.20 | Комментарии (0)

         7 травня 2020 р. в КУ "ММНВК" СМР учні другого курсу група № 206 з професії "Кухар" склали Державну кваліфікаційну атестацію в режимі онлайн. 

         Серед кращих комісія відзначила учнів Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської радикомунальну установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3  ім. генерал-лейтенанта А.Морозова м. Суми, Сумської області: Багно Івана, Агафонову Єлізавету, Євтушенко Людмилу, Лущик Таісію, Коваленко Олега. 

          Вітаємо учнів гр. 206 з успішним закінченням нашого закладу та отриманням робочої професії "Кухар". 

          Бажаємо подальших перемог, щоб на вашому життєвому шляху не було перешкод і здійснювались всі мрії! Вірних Вам друзів, щирої любові, оптимізму та невичерпної енергії! 

          Дякуємо за порозуміння! 

 

 

      

 

Новини | Просмотров: 73 | Дата: 07.05.20 | Комментарии (0)

07.05.2020 відбувся онлайн-іспит для учнів ІІ курсу групи № 208  профілю «Основи web-дизайну та web-програмування». Незважаючи на онлайн-режим, іспит мав стандартну процедуру та зміст: два теоретичних питання та одне практичне завдання.


Приєднавшись до відеоконференціїї в програмі Zoom, учні мали змогу чути відповіді один одного, бачити демонстрації практичної частини іспиту, а саме: невеликі за обсягом сайти, що створені  ними.

 

Наші випускники показали свої знання та навички,  набуті в період дворічного  курсу  навчання. Більшість учнів продемонстрували свої творчі та дизайнерські  здібності у веб-об'єктах на cвоїх сторінках.  Приклади ви можете переглянути нижче.

 

Дякуємо учням за взаєморозуміння та вміння навчатися в різних форматах. Бажаємо подальших  успіхів!

 

 

Новини | Просмотров: 25 | Дата: 07.05.20 | Комментарии (0)

Новини | Просмотров: 28 | Дата: 21.04.20 | Комментарии (0)